Menu Zamknij menu
Kontakt

Szybki dostęp do zespołu programistów, który stworzył moduły do platformy kredytowej dla przedsiębiorstw oraz usługa Support & Maintenance, co zapewniło wysoką dostępność usług.

Rozwój i ambitne cele

Firma 4Finance jest globalnym liderem w branży elektronicznych finansów konsumpcyjnych.

4Finance korzysta z najnowocześniejszej technologii i danych, który oferuje szybkie i wygodne pożyczki klientom w 17 krajach. Ze względu na szybki rozwój i ambitne cele biznesowe, firma 4Finance znalazła się w nagłej potrzebie rozwinięcia możliwości swojego zespołu IT.

Firma Future Processing pracowała już wcześniej przy projekcie dla 4Finance, w ramach którego opracowaliśmy dwa moduły platformy pożyczkowej Enterprise Loans Platform, których celem było usprawnienie użytkowania i utrzymanie platformy pożyczkowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym kliencie? Kliknij tutaj

WYZWANIE BIZNESOWE

Odpowiadając na potrzeby klienta

Ze względu na szybki rozwój i ambitne cele biznesowe, firma 4Finance znalazła się w nagłej potrzebie rozwinięcia możliwości swojego zespołu IT.

Rekrutacja, wprowadzenie i przeszkolenie odpowiednich specjalistów IT jest procesem czasochłonnym i kosztownym, a firma 4Finance potrzebowała znacznie szybszego rozwiązania, które zapewniłoby wsparcie jej usług przy minimalnej ilości zakłóceń.

13


liczba krajów w których 4Finance ma swoje biura

€8 mld


w udzielonych kredytach od momentu powstania

ZAKRES WSPÓŁPRACY

Enterprise Loans Platform

Opracowaliśmy dwa moduły platformy pożyczkowej Enterprise Loans Platform – moduł tworzenia kont do rejestrowania pożyczek oraz moduł do zarządzania kampaniami na potrzeby marketingu pożyczek. Celem modułów było usprawnienie użytkowania i utrzymanie platformy pożyczkowej.

Programiści front-end 

Programiści back-end 

Testerzy Oprogramowania

Support & Maintenance

Nasza rola

Zaufanie i większa odpowiedzialność

Wcześniejsza współpraca z Future Processing pozwoliła firmie 4Finance pewnie wybrać nas ponownie i w grudniu 2016 roku rozpoczęliśmy świadczenie na rzecz 4Finance usług wsparcia i utrzymania.

Dostarczyliśmy klientowi doświadczony zespół programistów złożony z deweloperów back i frontendowych oraz z eksperta ds. zapewnienia jakości.

Początkowo naszą rolą było świadczenie usług wsparcia i utrzymania dla wszystkich produktów 4Finance oferowanych w Polsce. Byliśmy odpowiedzialni za zapewnienie ciągłości operacyjnej – rozwiązywanie problemów, analizowanie wniosków o wprowadzenie zmian oraz za wdrażanie nowych wersji do środowiska produkcyjnego

Z czasem struktura organizacyjna 4Finance uległa zmianie, a wspierany przez nas obszar został rozszerzony poza Polskę na Bułgarię, Czechy i Rumunię.

Pomogliśmy 4finance zachować ciągłość usług poprzez ograniczenie wpływu pojedynczych incydentów, dzięki szybkiemu reagowaniu i opracowywaniu rozwiązań. Od początku świadczenia przez nas usługi wsparcia i utrzymania firma 4finance zauważyła znacznie większą dostępność swoich usług.

Dostarczamy wartość

Główne korzyści naszej współpracy

  • dostarczenie zgranego zespołu, który nie wymagał szkolenia, znał branżę finansową i posiadał doświadczenie w realizacji podobnych projektów,
  • szybkie zapewnienie zespółu specjalistów, którzy był gotowi niemal natychmiastowo rozpocząć prace,
  • zaangażowanie zewnętrznych specjalistów, które pozwoliło na rozszerzenie możliwości firmy bez potrzeby wewnętrznej rekrutacji,
  • dostarczenie usług wsparcia i utrzymania oraz rozwoju oprogramowania z niewielkim  wysiłkiem po stronie klienta.
TECHNOLOGIA

Użyta w projekcie

Aby dostarczyć wysokiej jakości produkt odpowiadający potrzebom klienta, zdecydowaliśmy się użyć Javy.

Zrealizuj swoje cele biznesowe dzięki oprogramowaniu

Współpracuj z nami i zamień swój pomysł w doskonałe rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

 

POZNAJ NASZE USŁUGI 

© Future Processing. Wszystkie prawa zastrzeżone.