Menu Zamknij menu
Kontakt

Wsparcie w zakresie oprogramowania, z uwzględnieniem rozwiązania, które kompleksowo wspiera proces zarządzania czasem oraz okresową ocenę lekarzy.

Rozwój i ambitne cele

Założona w 1991 roku spółka Allocate Software pomaga klientom w zarządzaniu dużymi grupami pracowników w złożonych i szybko zmieniających się środowiskach.

Spółka kieruje się wyjątkowo wysokimi standardami i zapewnia światowej klasy wsparcie i obsługę, budując mocne, długofalowe relacje z klientami, oparte na zaufaniu i zaangażowanie.

Mają klientów w 11 krajach, a 800 000 osób korzysta z ich oprogramowania w ponad 800 organizacjach.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym kliencie? Kliknij tutaj

Wyzwanie biznesowe

Rozbudowanie istniejących rozwiazań

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, kiedy spółka chciała opracować i wprowadzić na rynek nowy moduł dla jednego ze swoich produktów.

Firma postanowiła nawiązać współpracę z Future Processing, opierając się na naszym doświadczeniu, partnerskim podejściu i opiniach dotychczasowych klientów. Rozpoczęliśmy pracę nad eRosterem – aplikacją służącą do zarządzania czasem lekarzy, zintegrowaną z Outlookiem.

4144


ocenionych lekarzy w systemie E360 do czerwca 2014

7497


wypełnionych ankiet w systemie E360 do końca czerwca 2014

Dostarczone rozwiązania

Zakres współpracy

eRoster

Rozpoczęliśmy pracę nad eRosterem – aplikacją służącą do zarządzania czasem lekarzy, zintegrowaną z Outlookiem. Jej najważniejszymi funkcjami są: planowanie, rozliczanie czasu i raporty dla managerów

Aplikacja sieciowa E360

Zespoły Future Processing pracują jednocześnie nad szeregiem projektów dla Allocate Software. Jednym z największych projektów, w których bierzemy udział, jest aplikacja sieciowa E360, która pomaga w zarządzaniu okresowymi ocenami lekarzy. Zapewniliśmy dedykowany zespół odpowiedzialny za proces programowania oraz  zaprojektowaliśmy od zera architekturę rozwiązania.

Cloud Connect

W międzyczasie, byliśmy także odpowiedzialni za przejęcie procesu rozwoju oprogramowania służącego do zarządzania zespołem na pokładzie.

Jego podstawowym zadaniem jest sprawdzanie czy zespół posiada wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak np. wizy i zaświadczenia o szczepieniach.

Rozwój Oprogramowania

Testowanie
Oprogramowania

Scrum Master

Chmura

Architektura
Rozwiązania

Specjalistyczne warsztaty

Oceń swój pomysł

Architekci z Allocate Software i Future Processing zorganizowali warsztaty na początku projektu, których celem było zaprojektowanie rozwiązania.

Następnie wyceniono projekt i zrealizowano go w ramach ścisłej współpracy, dzięki czemu produkt został dostarczony w terminie i cechował się bardzo wysoką jakością wykonania.

 

Poznaj nasze warsztaty
Dostarczamy wartość

Główne korzyści naszej współpracy

  • możliwość skupienia działania na zapewnieniu lepszej wydajności, większego komfortu obsługi oraz dostarczaniu użytkownikom szczegółowych wymagań dotyczących sprzętu, opartych na spodziewanym poziomie użytkowania aplikacji,
  • system Collective Cloud umożliwiający określenie i ograniczenie liczby sms-ów dostępnych dla klienta oraz zintegrowanie z dwoma dostawcami usług sms-owych,
  • obniżenie kosztów, szybszy czas wprowadzenia rozwiązania na rynek, elastyczność dostarczania przy zapewnieniu najwyższej jakości produktu,
  • zoptymalizowany proces oceny oraz tworzenia ankiet dzięki systemowi E360,
  • dostarczenie produktu w oparciu o ramy postępowania SCRUM.
allocate_future_processing
VIDEO

Obejrzyj wywiad

Obejrzyj wywiad z Davidem Mollerem, Director of Development w Allocate Software.

Technologie

Użyte w projekcie

Co dalej?

Dalsza współpraca

W trakcie lat współpracy z Allocate poznaliśmy specyfikę klienta oraz jego potrzeby biznesowe.

Zdobyliśmy zaufanie klienta w zakresie dostarczania rozwiązań odpowiadających na nowe, pojawiające się wymagania.

Zespół dopasowany do Twoich potrzeb

Zaangażuj cały zespół utalentowanych specjalistów IT oraz ekspertów z wybranych technologii.

Zespół specjalistów IT

© Future Processing. Wszystkie prawa zastrzeżone.