Menu Zamknij menu
Kontakt
Ipoteka AG logo Future Processing

Innowacyjna aplikacja do porównywania ofert kredytów i kredytów hipotecznych.

WIZJONERSKI POMYSŁ

Ipoteka AG to szwajcarski start-up zajmujący się pośrednictwem finansowym, który tworzy innowacyjną i łatwo dostępną aplikację webową do porównywania ofert kredytów hipotecznych z różnych banków.

Jedna z funkcji tego rozwiązania ma na celu wsparcie instytucji finansowych w przedstawianiu najlepszych ofert dla klienta indywidualnego, nawet jeśli przychodzi z innego banku.

To jedyny w swoim rodzaju pomysł, który znacząco odmieni działanie sektora finansowego, zwłaszcza na rynku szwajcarskim, gdzie takie porównywarki ofert nie istnieją. Oprogramowanie będzie promować partnerstwo i współpracę między bankami oraz pomoże klientom uzyskać najlepsze oferty w elastyczny sposób.

Ipoteka AG Future Processing
WYZWANIE BIZNESOWE

Potrzeba znalezienia partnera technologicznego

Założyciele serwisu Ipoteka od wielu lat są profesjonalnymi pośrednikami kredytowymi. Chcieli założyć w pełni innowacyjną działalność pośrednictwa finansowego i w ten sposób powstała Ipoteka AG.

Aby móc działać oficjalnie, serwis Ipoteka potrzebował partnera technologicznego do stworzenia własnego oprogramowania – porównywarki kredytów hipotecznych, która obsługiwałaby ogromne ilości danych i byłaby wyposażona w dodatkowy wizjonerski moduł umożliwiający bankom współpracę i dzielenie się między sobą najlepszymi ofertami.

Po początkowych rozmowach i owocnej wizycie zespołu Ipoteka w siedzibie Future Processing w Gliwicach pokazaliśmy, że nasi eksperci rozumieją ten pomysł, i szybko przystosowaliśmy się do wymagań klienta. Docenił on nasze podejście w każdym punkcie kontaktu i rozpoczęliśmy współpracę.

NASZE ROZWIĄZANIE

Zakres prac

Wraz z Ipoteka określiliśmy, które elementy tego innowacyjnego rozwiązania są kluczowe na starcie i opracowaliśmy pierwszy moduł aplikacji webowej, będącej punktem styku profesjonalnej porównywarki ofert opartej na chmurze.

Przygotowaliśmy również prototyp i ocenę drugiego modułu dla instytucji finansowych, która ma umożliwić bankom dzielenie się ofertami z ich klientami i współpracować w elastyczny sposób.

Rozwój Oprogramowania

CloudOps

Quality Assurance

Scrum Master

Analiza Biznesowa

WSPÓŁPRACA, KTÓRA PRZYNOSI WARTOŚĆ

Czego udało nam się wspólnie dokonać?

Dzięki bliskiemu partnerstwu z Ipoteka dostarczyliśmy pierwszy moduł systemu, który umożliwia porównywanie różnych ofert kredytów hipotecznych, jak również prototyp funkcjonalny drugiej innowacyjnej funkcjonalności przeznaczonej do wzmocnienia współpracy między bankami.

Aktualnie pracujemy dalej nad usprawnieniami w głównym rozwiązaniu i przygotowujemy się do ich uruchomienia, dzięki czemu nasz klient będzie mógł oficjalnie rozpocząć działalność biznesową swojego start-upu.

DODAJEMY WARTOŚCI

Główne korzyści naszej współpracy

  • otwarta i transparentna komunikacja, regularne informacje zwrotne i transfer wiedzy – nasz klient dokładnie wiedział, co się dzieje na każdym etapie rozwoju i mógł podejmować regularnie decyzje oparte na danych odnośnie do projektu
  • uzyskanie długoterminowego, godnego zaufania partnera w zakresie doradztwa i tworzenia oprogramowania
  • przewidywalna i wysokiej jakości realizacja zgodna z potrzebami i innowacyjnymi pomysłami klienta
  • wdrożenie nowoczesnych technologii z zastosowaniem rozwiązań chmurowych
  • możliwość przedstawienia prototypu najnowszego wizjonerskiego modułu aplikacji potencjalnym partnerom i klientom
TECHNOLOGIE

Wykorzystane w projekcie

Zespół dopasowany do Twoich potrzeb

Zaangażuj cały zespół utalentowanych specjalistów IT oraz ekspertów z wybranych technologii.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW IT

© Future Processing. Wszystkie prawa zastrzeżone.