Menu Zamknij menu
Kontakt

Usługi doradcze w zakresie rozwoju produktów oraz stworzenie zindywidualizowanego portalu internetowego umożliwiającego lepszą kontrolę nad wykorzystaniem mediów oraz ograniczenie strat.

Rozwój i ambitne cele

ista to jeden ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów.

Firma została założona w 1902 roku przez duńskich i niemieckich pionierów w dziedzinie poboru energii i wody. Obecnie, ista zatrudnia ponad 5,300 pracowników w 25 krajach na całym świecie. Przychody firmy kształtują się na poziomie 850.4 milionów EUR za rok 2016.

Poprzez swoje produkty i usługi firma pomaga zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą.

ista oferuje mieszkańcom możliwość kontroli poziomu zużycia poszczególnych mediów, a zarządcom możliwość zwiększenia oszczędności w całym administrowanym budynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym kliencie? Kliknij tutaj

Wyzwanie biznesowe

Odpowiadając na potrzeby klienta

ista po raz pierwszy skontaktowała się z nami pod koniec 2015 r. z zamiarem dalszego umacniania pozycji swoich rozwiązań w zakresie zarządzania nieruchomościami w Europie.

Firma szukała partnera, który dostarczy portal internetowy do analizy danych o zużyciu energii dla zarządców nieruchomości. Jednocześnie portal miał być przyjazny dla użytkownika, zintegrowany z innymi systemami firmy oraz posiadać możliwość generowania szczegółowych raportów.

3,7 mln


klienci ista w samych Niemczech unikają emisji 3,7 mln ton CO2

100 mln


euro jest inwestowane w urządzenia cyfrowe i infrastrukturę każdego roku

Dostarczone rozwiązanie

Zakres współpracy

Naszym zadaniem było stworzenie rozwiązania na zamówienie. Zaczęliśmy od konsultacji z zespołem ds. Analizy i Projektowania oraz User Experience. W styczniu 2017r. we Włoszech uruchomiono portal do zarządzania majątkiem (z ang. ista Property Manager Portal – iPMP), który wkrótce będzie także wprowadzany w innych krajach.

Analiza i Projektowanie

Projektanci UX

Rozwój oprogramowania

Wybraliśmy Future Processing jako naszego partnera do rozwoju projektów które miały pomagać menedżerom nieruchomości skutecznie nimi zarządzać. Współpraca jest w pełni sukcesem, szczególnie dzięki bardzo dobrej komunikacji, wiedzy i przepustowości zespołu, połączonej z ich doświadczonymi inżynierami ds. User Experience.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przełoży się na elastyczność w rozwoju naszego oprogramowania oraz na ciągły rozwój produktów – wyróżniających się nie tylko się wysoką jakością i precyzją, ale także łatwością obsługi i użytecznością.

 

Dr. Sacha Reis
Leiter IT-Produktmanagement im Unternehmen, ista
Dostarczamy wartość

Główne korzyści naszej współpracy

Dzięki naszej współpracy, ista posiada rozwiązanie stworzone na indywidualne zamówienie, całkowicie w oparciu o potrzeby firmy, dzięki czemu doskonale spełnia ono oczekiwania rynku.

Utworzony przez nas portal internetowy iPMP pozwala zarządcom szczegółowo raportować zużycie mediów w budynkach, które nadzorują. Poza standardowym raportowaniem zużycia, można także monitorować trendy w czasie i porównywać poziomy wykorzystania mediów pomiędzy różnymi mieszkaniami lub po zmianach strukturalnych budynku. Pozwala to na lepszą kontrolę oraz zmniejszenie strat, co wspiera ekologiczną postawę firmy ista.

Technologie

Użyte w projekcie

Analiza biznesowa odpowiadająca na Twoje potrzeby

Przeanalizuj i zaplanuj poszczególne kroki prowadzące do wdrożenia rozwiązania wraz z naszymi specjalistami.

POZNAJ NASZE Warsztaty

© Future Processing. Wszystkie prawa zastrzeżone.