Menu Zamknij menu
Kontakt

Zapewnienie samoorganizującego się, wysoce skalowalnego zespołu kompetentnych inżynierów w celu zwiększenia możliwości rozwoju oprogramowania.

Rozwój i ambitne cele

Firma Neyber znalała się na liście KPMG jako jedna ze 100 najlepszych firm z branży FinTech oraz została uznana za Dostawcę Etycznych Usług Finansowych Roku w konkursie Money Age Awards.

Celem firmy jest wspieranie dobrobytu finansowego swoich pracowników poprzez dostęp do edukacji finansowej, oszczędności i przystępnych cenowo kredytów odliczanych od wynagrodzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów i ryzyka przez pracodawcę.

Firma Neyber została uznana przez Real Business za jedno z 50 najbardziej przełomowych przedsiębiorstw w Zjednoczonym Królestwie, wygrała konkurs „Benefits Innovation of the Year” w konkursie Workplace Savings and Benefits Awards oraz stała się pierwszym alternatywnym pożyczkodawcą akredytowanym przez Radę ds. Standardów Kredytowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym kliencie? Kliknij tutaj

Wyzwanie biznesowe

Elastyczne podejście

Rozpoczęliśmy współpracę w lipcu 2017 roku, gdy firma Neyber szukała partnera posiadającego kompetencje niezbędne do zwiększenia możliwości rozwoju i przyspieszenia wprowadzania na rynek swoich produktów przy użyciu różnych wiodących technologii opartych na chmurze.

W trakcie naszej współpracy dostosowywaliśmy wielkość zespołu do zmieniających się wymogów biznesowych klienta. Rozpoczynaliśmy jako 5-osobowy zespół i stopniowo poszerzaliśmy naszą współpracę, do momentu gdy ponad 20 osób pracowało nad trzema różnymi projektami. Gdy osiągnęliśmy pierwsze kamienie milowe, zmniejszyliśmy zespół, koncentrując się na potrzebach naszego klienta.

20


20 ludzi po naszej stronie pracujących razem w zespole

3


projekty realizowane dla Neyber

Dostarczone rozwiązanie

Zakres współpracy

Jesteśmy dumni ze współpracy z firmą Neyber nie tylko ze względu na aspekt technologiczny, ale także dlatego, że nasze organizacje wyznają te same wartości – naszym celem jest tworzenie rozwiązań, które mają pozytywny wpływ na życie ludzi.

Było to szczególnie widoczne w ostatnim projekcie, nad którym pracowaliśmy, którym był portal mający na celu poprawę świadomości finansowej i edukację ludzi w zakresie lepszego zarządzania swoimi pieniędzmi. Portal zapewnia dostęp do przewodników zawierających wskazówki w jaki sposób poprawić swoją sytuację, a także narzędzia takie jak np. łatwy w obsłudze kalkulator zaprojektowany tak, aby dać jasny obraz finansów użytkownika.

Chmura

Analiza Biznesowa

Uczenie Maszynowe

Bezpieczeństwo IT

Doradztwo Techniczne

Nie tylko tworzenie oprogramowania

Partnerstwo, które pozwala na więcej

Nasza rola wykraczała jednak poza rozwój oprogramowania. Wykazaliśmy się kompetencjami technicznymi, pomagając w analizie biznesowej, uzgadniając wymagania oraz szukając najlepszego rozwiązania, które byłoby odpowiedzią na wyzwania stojące przed firmą Neyber.

Dzieliliśmy się naszą wiedzą, rekomendowaliśmy rozwiązania i pomagaliśmy przy tworzeniu innowacyjnego oprogramowania firmy Neyber weryfikując wartość biznesową nowych technologii, takich jak rozwiązania oparte o Machine Learning.

Budując długoterminową relację musieliśmy się stać samoorganizującym się zespołem, który potrzebował minimalnego zarządzania ze strony klienta pracując w oparciu o dojrzały proces bazujący na podejściu „inspect and adapt”.

Zgodność z przepisami i bezpieczeństwo są bardzo istotne dla firmy Neyber ponieważ działa ona na rynku regulowanym, dlatego też poza rozwojem oprogramowania nasz zespół specjalistów przeprowadził serię testów penetracyjnych.

 

Dostarczamy wartość

Główne korzyści naszej współpracy

  • pozyskanie wieloletniego, zaufanego partnera w dziedzinie rozwoju oprogramowania,
  • elastyczność w działaniu pozwalająca na szybkie zwiększenie lub zmniejszenie zespołu w zależności od zmieniających się potrzeb,
  • przewidywalność i wysoka jakość usług, pozwalające firmie Neyber na podejmowanie bardziej dynamicznych decyzji biznesowych,
  • z powodzeniem wykonywana usługa rozwoju oprogramowania,
  • dostęp do kompetencji wykraczających poza rozwój oprogramowania, takich jak inżynierowie ds. bezpieczeństwa, konsultanci techniczni, specjaliści ds. uczenia maszynowego czy analitycy biznesowi,
  • minimalna potrzeba angażowania klienta dzięki samozarządzającemu się zespołowi.
Technologie

Użyte w projekcie

Co dalej?

Wieloletnie partnerstwo

Nasza współpraca rozpoczęła się w 2017 roku i trwa nadal.

Zespół dopasowany do Twoich potrzeb

Zaangażuj cały zespół utalentowanych specjalistów IT oraz ekspertów z wybranych technologii.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW IT

© Future Processing. Wszystkie prawa zastrzeżone.