Menu Zamknij menu
Kontakt

Wdrożenie systemu opartego o blockchain, którego celem jest zrewolucjonizowanie sektora finansowego, umożliwiając operacje krypto-finansowe.

Innowacyjny pomysł

Zlokalizowany w szwajcarskiej Krypto-Dolinie, Smart Valor to start-up, który ma być platformą do inwestowania opartą o technologię blockchain.

Smart Valor ma na celu stworzenie zdecentralizowanego rynku dla tokenizowanych inwestycji alternatywnych wspartych funkcją bezpiecznego przechowywania kryptoaktywów.

Platforma firmy ma umożliwić bezgraniczne kryptofinanse.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym kliencie? Kliknij tutaj

Wyzwanie biznesowe

Odpowiadając na potrzeby klienta

Korzystając z ram prawa szwajcarskiego, Smart Valor łączy w sobie prywatność i bezpieczeństwo wiodącego centrum bankowości z dostępnością i różnorodnością otwartej sieci opartej na technologii blockchain.

Future Processing współpracuje ze Smart Valor nad wdrożeniem systemu opartego na technologii blockchain, który zrewolucjonizuje sektor finansów.

2017


rok założenia firmy w szwajcarskiej Krypto-Dolinie

130


firma operuje w 130 krajach

Firma Future Processing dostarczyła naszej organizacji wiele usług m.in. z zakresu badań użytkowników i analizy ich potrzeb w związku z budową systemu informatycznego. Wszystkie działania były prowadzone na czas i charakteryzowały się odpowiednią jakością. Firma posiada profesjonalne zasoby w zakresie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie procesów biznesowych i potrzeb użytkowników. Na podstawie doświadczenia z Future Processing gorąco polecamy tę firmę jako solidnego partnera do realizacji wszelkich projektów IT.

 

Thomas Felber
CTO, Smart Valor
Technologie

Użyte w projekcie

Specjaliści w chmurze dobrani do Twoich potrzeb

Wykorzystaj potencjał chmury, wzmocnij swój biznes i zapewnij bezpieczeństwo danych przetwarzanych w Twojej organizacji.

NASZE USŁUGI W CHMURZE

© Future Processing. Wszystkie prawa zastrzeżone.