Great software... because we put People first

Pokaż menu

Product Owner

Miejsce: Gliwice
Doświadczenie: 2-5 lat

Opis stanowiska:

  • wspieranie klienta w rozpoznaniu i doprecyzowaniu potrzeb
  • definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania
  • aktywna współpraca z zespołem programistów
  • przełożenie biznesowych potrzeb klienta na język zrozumiały dla zespołu programistycznego
  • tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową
  • budowanie wiedzy domenowej w zespole
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku
  • umiejętności tworzenia user stories
  • umiejętności budowania relacji z klientami oraz innymi zespołami
  • znajomości zwinnych metod tworzenia oprogramowania
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolności analitycznego myślenia
  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych, proaktywności oraz samodzielności w działaniu
  • elastyczności
  • gotowości do częstych podróży służbowych
  • proaktywnej postawy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom C1)
  • mile widziane:
    • umiejętność pracy z Jirą/Confluence
    • podstawowa wiedza z zakresu baz danych
    • znajomość języka niemieckiego

Do składania aplikacji zachęcamy także osoby z niepełnosprawnością.

FP – dlaczego warto?

Ludzie są najważniejsi. Brzmi górnolotnie? Nie dla nas. Stworzyliśmy kreatywne środowisko pracy tak, by odpowiadało potrzebom członków naszego zespołu.

Dowiedz się więcej

Oni już nam zaufali. Ty też zostań naszym Klientem