menu

Korzyści

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ PARTNEREM

Dołączając do naszego kanału partnerskiego, będziesz mógł wzbogacić portfel swoich usług o usługi Future Processing oraz uzyskasz dostęp do nowych możliwości generowania znacznych dodatkowych przychodów dla Twojej firmy.

Zostań Partnerem Future Processing:

Wzmacniaj swoją pozycję na rynku

Rozszerz swój zasięg i zyskaj większy udział w rynku - zarówno pod względem nowych usług, jak i nowych regionów.

Wzmacniaj swoją pozycję na rynku

Osiągaj zyski

Zwiększ swoje przychody poprzez zdobycie nowych kontraktów i wzmocnienie pozycji marki.

Osiągaj zyski

Zdobądź przewagę nad konkurencją

Innowacje takie jak uczenie maszynowe, Blockchain i VR w połączeniu z unikalną kulturą organizacyjną tworzą zwycięskie środowisko.

Zdobądź przewagę nad konkurencją

Zyskaj pomoc w osiąganiu sukcesów

Twój sukces jest naszym sukcesem, dlatego koncentrujemy się na wspieraniu Ciebie jako naszego Partnera.

Zyskaj pomoc w osiąganiu sukcesów

Dostęp do wsparcia w sprzedaży i marketingu

Uzyskaj dostęp do specjalistycznych szkoleń, materiałów marketingowych i wsparcia reklamowego, które mają na celu rozwój Twojej firmy.

Dostęp do wsparcia w sprzedaży i marketingu

Odblokuj nowe możliwości

Kreuj nowe możliwości dla swojej firmy i oferuj rozwiązania najwyższej klasy.

Odblokuj nowe możliwości

Dostęp do profesjonalnej kadry

Analiza biznesowa, tworzenie oprogramowania na zamówienie, usługi z zakresu bezpieczeństwa, dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi IT.

Dostęp do profesjonalnej kadry

Spraw, by Twoi obecni klienci byli zadowoleni

Zapewnij swoim obecnym klientom dodatkowe produkty i usługi, aby wzmocnić wasze relacje.

Spraw, by Twoi obecni klienci byli zadowoleni

Create unique solutions

Wykorzystaj możliwość stworzenia rozwiązania spełniającego określone potrzeby użytkowników końcowych dzięki najnowszej technologii.

Create unique solutions

Kompetencje

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z FUTURE PROCESSING?

Zespół 900 osób tworzących Future Processing wnosi unikalne wartości do programu partnerskiego, na które składają się między innymi:

partner

Doświadczenie związane z długoletnią obecnością w branży IT

partner

Ekspertyza techniczna w różnych branżach i sektorach

partner

Wiarygodność, bezpieczeństwo finansowe i stabilność

partner

Innowacyjna i oparta na unikalnych wartościach kultura

partner

Niezawodność i silna lojalność klientów

partner

Wysoka jakość usług, zgodność z przepisami UE ISO 27001:2013

Referencje

CO MÓWIĄ NASI PARTNERZY

partner

Tomasz Soroka

Leaware

partner

Gerald P. Pfleger DI

SITOLUTIONS

„Pracujemy z Future Processing od 2016 roku. Z czasem firma okazała się bardzo wiarygodnym partnerem. To ludzie pracujący w Future Processing sprawiają, że nasza współpraca jest profesjonalna i przyjemna. Jesteśmy dumni z bycia partnerem Future Processing.”

partner

Daniel Nussdorf, CEO

ICEBERRY AB

„Iceberry oferuje najwyższej klasy usługi doradcze w obszarze IT oraz badań i rozwoju, jak również rozwiązania outsourcingowe dla naszych klientów w Skandynawii, głównie w Szwecji. W przypadku outsourcingu jesteśmy dumni, że zawarliśmy wyjątkowe i strategiczne partnerstwo z Future Processing, aby oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania. Dostarczanie usług najwyższej jakości jest niezbędnym i kluczowym wyznacznikiem dla Iceberry. Współpraca z Future Processing otworzyła dodatkowe możliwości, pozwalające nam oferować jeszcze większą jakość i precyzję realizowanych usług.”

POZIOMY PARTNERSTWA

Firma Future Processing stworzyła system kanału partnerskiego oparty na dwóch poziomach: Silver i Gold. Oba poziomy zostały tak zaprojektowane, by wspierać naszych partnerów w trzech obszarach: Sprzedaży, Zakresie Działań i Relacjach, Marketingu i Komunikacji.

silver-partner

Future Processing

Silver Partner

Silver Partner to pierwszy poziom programu kanału partnerskiego. Partnerzy Silver mają dostęp do szerokiego zestawu korzyści, dzięki którym mogą zwiększyć swój wpływ na rynek technologii.

gold-partner

Future Processing

Gold Partner

Gold Partner to drugi i najwyższy poziom w kanale partnerskim. Jest on dostępny dla Partnerów, którzy wykazali się znajomością domeny w danej branży lub rozwiązaniu i zazwyczaj działają w obrębie jednego lub więcej krajów czy obszarów. Aby zostać Partnerem Gold, należy spełnić określone kryteria dotyczące obrotu. Partnerzy Gold mają dostęp do rozszerzonego zestawu korzyści, dzięki którym mogą zwiększyć swój wpływ na świat technologii.

Korzyści

KORZYŚCI PARTNERA

SPRZEDAŻ

Zarówno Partnerzy Silver, jak i Gold mają dostęp do narzędzi sprzedażowych, w tym prezentacji, materiałów marketingowych i podręczników. Partnerzy mają zapewnione wsparcie przedsprzedażowe, w trakcie całego procesu sprzedaży oraz udział w specjalistycznych szkoleniach, jak również uzyskują dostęp do systemu wspierającego finalizowanie sprzedaży. Wsparcie techniczne udzielane jest na podstawie uzgodnionych warunków użytkownikom końcowym wdrożonym przez Partnerów obu poziomów.

Partnerzy Gold są dodatkowo uprawnieni do 40 godzin bezpłatnego doradztwa technicznego rocznie, mają priorytetowy dostęp do potencjalnych klientów generowanych przez Future Processing oraz ułatwiony dostęp do najlepszych praktyk i materiałów marketingowych. Partner Gold może również oczekiwać bardziej opłacalnego modelu współpracy i atrakcyjniejszych ofert promocyjnych, aby jeszcze bardziej skorzystać ze współpracy z FP.

ZAKRES DZIAŁAŃ I RELACJE

Każdy Partner po podpisaniu umowy uzyskuje dostęp do chronionej hasłem witryny z aktualnymi informacjami dotyczącymi członkostwa i materiałami marketingowymi. Partnerzy w trakcie trwania współpracy zostaną również zaproszeni do wzięcia udziału w regularnym badaniu satysfakcji.

W przypadku obu poziomów partnerstw dostępne są elastyczne modele biznesowe. Partnerzy Gold mogą liczyć na opiekuna ze strony Future Processing przypisanego do nich, aby ułatwić im prowadzenie działalności. Zostaną również zaproszeni do wzięcia czynnego udziału w Radzie Doradczej Partnerów i Corocznej Konferencji Partnerów, aby dzielić się wiedzą i poznawać najnowsze trendy rynkowe.

MARKETING I KOMUNIKACJA

Partnerzy Silver i Gold otrzymują dostęp do Zestawu Partnera Future Processing i specjalnych materiałów marketingowych w celu wzmocnienia swojej pozycji na lokalnym rynku. Regularna komunikacja obsługiwana jest za pośrednictwem różnych kanałów i mediów społecznościowych.

Partnerzy Gold mają pierwszeństwo w tworzeniu wspólnych kampanii marketingowych i inwestowaniu funduszy na rozwój rynku w oparciu o wspólnie uzgodnione działania generowania kontaktów sprzedażowych.

KORZYŚCI PARTNERA

Zalety przystąpienia do programu nie kończą się jednak tutaj. Przeczytaj pełną listę korzyści.

POBIERZ PDF

WYMOGI DLA PARTNERÓW

Aby uzyskać dostęp do długiej listy korzyści partnerskich, nasi Partnerzy muszą spełniać pewne wymagania dołączając do kanału partnerskiego.

POBIERZ PDF

Kontakt

Manager Photo

Chcesz zostać naszym partnerem?

Dominik Majewski

Manager Kanału Partnerskiego

dmajewski@future-processing.com +48 32 461 23 25