Menu Zamknij menu
Kontakt
about_us_future_processing

Witaj w
Future Processing

Jesteśmy partnerem w zakresie doradztwa technologicznego i dostarczania oprogramowania.

Powstaliśmy w 2000 roku w Polsce jako firma tworząca oprogramowanie. Aktualnie stoi za nami 1000-osobowy zespół, świadczący kompleksowe usługi, od wizji do praktycznego rozwiązania, na rzecz klientów na całym świecie.

Słuchamy naszych klientów, doradzamy im, projektujemy...

...i tworzymy dla nich światowej klasy produkty IT przyjazne dla użytkownika, zgodnie z metodologią Agile.

Przy wykorzystaniu naszych sprawdzonych rozwiązań pracowaliśmy nad setkami produktów IT zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla wiodących marek na rynku, w tym dla firm, które znajdują się w rankingu Fortune 500.

Wierzymy, że skupienie się na człowieku jest kluczem do sukcesu naszych klientów. Klienci i pracownicy doceniają nasze otwarte i partnerskie podejście. Skąd to wiemy? Mierzymy i monitorujemy poziom zadowolenia wśród klientów i pracowników. Jesteśmy dumni, że to nasz najważniejszy wskaźnik biznesowy.

23 Firma założona w 2000r., mamy 23 lata doświadczenia
1000 Stoi za nami 1000-osobowy zespół, świadczący kompleksowe usługi, od wizji do praktycznego rozwiązania
future processing team

Uksztatłowały nas
nasze wartości

Dążymy do stworzenia wyjątkowego miejsca pracy, w którym liczy się każda opinia i nie istnieją bariery dla rozwoju talentów.

 

Poniższe wartości są tym, w co głęboko wierzymy i co mamy we krwi. To właśnie one są podstawą naszej codzienności.

Naszą filozofię można podsumować jednym zdaniem:

Great software… because we put people first

Fajna atmosfera i zespołowość Chcemy, byś od początku poczuł, że jesteś częścią czegoś większego. W FP pomagamy sobie bez względu na stopień znajomości – to dzięki takim relacjom budujemy niepowtarzalną atmosferę, bo w końcu Future Processing – to my!
Transparentność i otwarta komunikacja Jesteś na bieżąco z aktualną sytuacją firmy, o której pisze do Ciebie Zarząd. Każdy ma wolność i swobodę wypowiedzi w naszym Intranecie.
Partnerskie relacje z liderem i zespołem Wspólnie świętujemy sukcesy, wyciągamy wnioski z błędów i pomagamy sobie na każdym etapie tworzenia projektu. Twój lider jest zawsze do dyspozycji, kiedy potrzebujesz jego wsparcia.
Kultura feedbacku Wspólnie z Twoim liderem, co kwartał, omawiacie cele oraz oczekiwania. Dzięki temu wiesz, jakie są Twoje mocne i słabe strony. W Future Processing cenimy krytyczny, dojrzały feedback, który daje wartość i pole do poprawy.
Przejrzysta ścieżka kariery Masz wgląd do systemu, w którym widzisz, na jakim etapie jesteś oraz jakie masz perspektywy finansowe i rozwojowe. Co więcej, funkcjonuje u nas coroczny, transparentny system podwyżek.
Możliwość rozwoju W ciągu kilku lat możesz realizować projekty w różnych technologiach, domenach i dla różnych klientów. Jeśli po pewnym czasie zechcesz rozwijać się w innej roli lub dziedzinie – zapewnimy Ci taką możliwość.
Jesteśmy otwarci na zmiany Z Zarządem, z którym wymienisz „cześć” na korytarzu, możesz zawsze porozmawiać i w razie potrzeby przyznać „stary, nie podoba mi się to!”. Zapewniamy, że Cię wysłuchają.
Chcemy, by lepiej Ci się pracowało Umożliwiamy pracę zdalną, wybór narzędzi, ustawienie miejsca pracy. Ufamy Twoim umiejętnościom. Chcemy Ci zapewnić większy stopień autonomii i samodzielności tak, byś mógł osiągać zarówno cele projektowe, jak i osobiste.
Działy wsparcia do dyspozycji i na miejscu Jesteśmy wszyscy na miejscu, więc jeśli chcesz załatwić coś z księgowością, HR, kadrami lub potrzebujesz błyskawicznego wsparcia działu IT, wystarczy zapukać do odpowiednich drzwi.

Putting people first – co kryje się za tym hasłem?

Co mamy na myśli, gdy mówimy, że stawiamy ludzi na pierwszym miejscu? Motto naszej firmy oznacza, że relacje międzyludzkie mają dla nas fundamentalne znaczenie, a od szybkich zysków wolimy długofalowe współprace i złożone projekty.

Jesteśmy po to, by dostarczać Ci tego, czego potrzebujesz – jako świetny pracodawca i rzetelny partner biznesowy.

Z doświadczenia wiemy, że kiedy ludzie czują się szczęśliwi i spełnieni, to w pracę wkładają całe swoje serce, co odbija się pozytywnie na projektach dla naszych klientów.

Skąd wiemy, że ludzie, którzy u nas pracują, są szczęśliwi? Mierzymy to regularnie.

Putting_people_first_future_processing
Putting_people_first_future_processing
Putting_people_first_future_processing
Putting_people_first_future_processing
Putting_people_first_future_processing
putting_people_first_future_processing

Podejście partnerskie

Nasz wyjątkowy sposób pracy z klientami pomaga nam budować długotrwałe, partnerskie relacje i tworzyć rozwiązania programistyczne, które odpowiadają zarówno na potrzeby biznesu jak i użytkowników.

"Firma Future Processing była wartościowym partnerem dla naszego zespołu technologicznego.

Pomogła nam zrealizować naszą wizję i przekształcić sposób finansowania kapitału obrotowego."

Kishore Patel CTO, Demica
"Współpracowałem z wieloma partnerami technologicznym, firma Future Processing przekroczyła moje oczekiwania.

Współpraca z członkami zespołu Future Processing oparta jest na zaufaniu, a to daje nam ogromny spokój ducha w ramach całego projektu."

Aaron McKee Chief Technology Officer, Blis
"Future Processing ma doświadczenie współpracy z wieloma klientami, którzy przychodzą z różnymi problemami technicznymi.

My mogliśmy skorzystać z tego doświadczenia i czerpać z pomysłów, na które sami byśmy nie wpadli."

Mike Pool IT Business Systems Manager, Steamship Mutual
future processing team


Fakty i liczby

7

posiadamy 7 biur w na świecie

pracowaliśmy dla ponad

250

klientów i zrealizowaliśmy ponad

700

projektów

35

klientów jest z nami od ponad 3 lat

Kincentric Best Employer

tytuł uzyskany w 2022 oraz 2021 roku
8

„Najlepsi twórcy oprogramowania w Polsce”

tytuł uzyskany 8 razy w rankingu Clutch

11%

rotacja pracowników w 2022 r., w porównaniu z 17% średnią w branży

firma założona w 2000 r.

mamy 24 lata doświadczenia

65

specjalistów w obszarze danych, AI oraz ML

40

Lead Software Developers
60+

analityków biznesowych i konsultantów UX

13

specjalistów ds. bezpieczeństwa danych

Jesteśmy blisko Ciebie

Jesteśmy firmą międzynarodową, której serce bije w Polsce, w Gliwicach. Aby być bliżej naszych klientów, otworzyliśmy też sześć biur w Europie.

Nasz kampus, FPark, to coś więcej niż przestrzeń biurowa. Stworzyliśmy to miejsce, by spełnić oczekiwania naszych pracowników. Mieszczą się tu nie tylko wygodne biura i pomieszczenia konferencyjne, ale także biblioteka, przedszkole, restauracja, salon spa i klub fitness. To wszystko sprawia, że chodzenie do pracy staje się czystą przyjemnością.

Poznaj nasz zarząd

future processing board
Mikołaj Gwóźdź Chief Financial Officer
Tomasz Ciapała Chief People Officer
Paweł Pustelnik Chief Operating Officer
Michał Sztanga Chief Executive Officer

Mikołaj Gwóźdź

Chief Financial Officer

Mikołaj jest z nami w Future Processing od czasów, gdy pracowała tu ledwie garstka osób. Na początku był programistą i kierownikiem zespołu. Z czasem zainteresował się zarządzaniem strategicznym, co doprowadziło go do obecnej roli – Chief Financial Officer. Jest członkiem CIMA oraz posiada kwalifikacje ACMA i CGMA.

Tomasz Ciapała

Chief People Officer

Tomasz to Chief People Officer w Future Processing odpowiedzialny za działy wsparcia i planowanie strategiczne w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Jest w firmie już od 2001 r. i od samego początku podkreśla wartość empatii i współpracy.

Paweł Pustelnik

Chief Operating Officer

Jako osoba skoncentrowana na danych, z wnikliwym okiem i analitycznym umysłem Paweł jest doskonałym COO. Nadzoruje Future Processing i jej spółki oraz zajmuje się prognozowaniem i planowaniem, aby upewnić się, że nasza strategia jest trafna, a oferta jest odpowiednia dla naszych klientów.

Michał Sztanga

Chief Executive Officer

Jako CEO w Future Processing Michał nadzoruje realizację strategii firmy i nakreśla wizję rozwoju na nadchodzące lata. We współpracy z klientami ceni transparentność, uczciwość i etyczne podejście, co przekłada się na nawiązywanie długofalowych, pozytywnych relacji.

Uznanie w branży

Z biegiem lat zyskaliśmy uznanie branży, zdobyliśmy wiele nagród i staliśmy się członkiem wielu organizacji, które łączą biznes i technologię. Najważniejsze jest jednak to, że staliśmy się znani jako świetny pracodawca i wyjątkowy partner biznesowy.

 

To najlepszy dowód na to, że nasza firma może z powodzeniem rozwijać się, opierając się na czymś zupełnie innym niż dążenie do osiągnięcia kwartalnych wyników finansowych.

Forbes Diamond 2023 2

Diamenty miesięcznika Forbes - otrzymaliśmy status diamentowy w 2023 roku

the global outsourcing 100 2023

Tytuł Global Outsourcing 100, przyznany przez IAOP w 2023 roku

Clutch 2023

Tytuł Top Developers Poland 2023 uzyskany w rankingu Clutch

Top Software Developers 2023

Tytuł Top Software Developers 2023 przyznany przez portal TechReviewer

GSA_2022_winner Future Processing Client Delivery Team of the Year

Tytuł Client Delivery Team of the Year 2022 - nagroda Global Sourcing Association

Kincentric_Best_Employer_2022 Future Processing

Tytuł Kincentric Best Employer uzyskany w 2022 i 2021 roku

logo rita 2019

Drugie miejsce w konkursie Real IT Awards 2019 w kategorii "Projekt roku (budżet <£250K)"

Porozmawiajmy

Potrzebujesz rozwiązania IT dla Twojego biznesu?
Stwórz je razem z nami.

© Future Processing. Wszystkie prawa zastrzeżone.